بهترین متخصص زنان در تهران

بهترین متخصص زنان در تهران

بهترین متخصص زنان در تهران کیست؟ معیارهای انتخاب یک متخصص زنان خوب چیست؟چگونه باید یک متخصص خوب زنان را شناخت؟ دلایل نیاز به مراجعه متخصص زنان چیست؟ ما در این مقاله سعی داریم به خانم هایی که در انتخاب پزشک خود مردد هستند و برای در نظر گرفتن و سنجش ملاک های اصلی یک متتخصص زنان  آگاهی لازم را ندارد .موارد اصلی که می توان یک پزشک خوب را تشخیص داد را ارائه دهیم . می توانید با ما همراه باشید.

انتخاب متخصص خوب زنان

باید گفت انتخاب متخصص خوب زنان کمی دشوار است چرا که برخی پزشکان هستند که اهمیتی به بررسی دقیق مشکلات بیمار نمی دهند و در ویزیت بیمار حوصله به خرج نمی دهند و یا تجربه و تبحر کافی در تشخیص ودرمان بیمار ندارند و ممکن است به دلیل تشخیص اشتباه داروهای مربوط به نوع تشخیصی که داده اند را تجویز نمایند که نه تنها مشکل بیمار برطرف نشود بلکه سبب بروز مشکلات جدی تری در فرد شود.

شایع ترین بیماری زنان؛عفونت های زنانه

مسائل و مشکلات و مربوط به زنان و زایمان یکی ازپراهمیت ترین و رایج ترین موارد پزشکی در بین زنان که لازم است  و هر زنی حداقل چندین بار به لازم است به یک متخصص زنان مراجعه نماید، تا در صورت بروز مشکل سریعا تحت درمان قرار بگیرد تا از عواقب بعدی آن در امان بماند.

از جمله مشکلات همیشه  مهمان ناخوانده ای است که اکثریت زنان تجربه کرده اند عفونت های تناسلی و ادراری  می باشد که در صورت جدی نگرفتن این مشکل ممکن است در خوشبینانه ترین حالت  تبدیل به کیست گردد، درمان کیست ها نیز روند درمانی طولانی تر و سخت تری نسبت به درمان عفونت دارد.

دلایل مراجعه به متخصص زنان

مراجعه به متخصص زنان برای  درمان بیماری ، گاهی بانوان به دلایلی همچون  عفونت رحم، افتادگی مثانه ، زگیل تناسلی و بسیاری موارد دیگر نیاز به مراجعه به متخصص زنان دارند و در صورتی که درمان در مراحل اولیه  صورت نگیرد می تواند نتایج بسیار جبران ناپذیری از خود به جای بگذارد .

 مهم ترین دلایل برای مراجعه به متخصص زنان

اقدام به بارداری

زمانی که قصد بارداری دارید لازم است به پزشک متخصص زنان مراجعه نموده تا تحت نظارت وی بتوانید یک بارداری سالم و ایمن در نتیجه یک زایمان موفق را تجربه نمایید. بک کنخصص زنان با تجربه با روش های تشخیصی و آزمایشی مناسب در هر دوره بارداری می توانند در سلامت جنین و مادر را تضمین کند.

عفونت های زنانه

یکی دیگر از دلایل شایعی که باعث مراجعه خانم ها به متخصص زنان می گردد دیدن علائم یا ترشحات غیر عادی و نگرتن کننده است، توصیه دکتر اعظم محمدی، متخصص زنان،زایمان،نازایی این است که هر خانمی لازم است حتما سالی یکبار تحت یک چکاب کامل قرار گیرد.

ویزیت های منظم در دوره های مشخص  باعث می گردد  تا در صورت بروز هرگونه مشکلی راحتتر و سریعتر تحت درمان قرار بگیرد.

جراحی زیبایی زنان

جراحی زیبایی زنان نیز یکی از رایج ترین جراحی هایی است که زنان را به سمت خود سوق داده است تا به برطرف نموده عیوب ناحیه تناسلی خود پرداخته و در جوانسازی و زیبا سازی این ناحیه تلاش نمایند.جراحی هایی از جمله لابیاپلاستی، واژینو پلاستی، جراحی زیبایی واژن و… جز شایعترین جراحی های ناحیه تناسلی می باشد که نکته قابل اهمیتی که در این جراحی ها وجود دارد لازم به تاکید می باشد این است که به هیچ عنوان جراحی زیبایی های خود را به دست کلینیک های نامعتبرو متخصصین ناشناس نسپارید.

درمان ناباروی

یکی دیگر از نگرانی هایی که اغلب زوجین دارند این است زمانی که تصمیم به داشتن فرزند می گیرند ،پس از چند بار رابطه جنسی محافظت نشده و عدم مشاهده نتیجه باعث می شود که نگران شوند که مبادا مشکل ناباروی داشته باشند یا به عبارتی نازا باشند باید گفت که لازم است حتما قبل از اقدام به بارداری به یک متخصص زنان مراجعه نمایید تا با انجام آزمایشات و بررسی های لازم درمورد شرایط وتوانایی جسمانی مادر بتواند به تصمیم شما برای داشتن نوزاد  کمک نماید و در صورت بروز مشکل آن را بررسی و برطرف نماید.

دکتــر اعظـــم محمــدی  متخصص زنـان، زایمـان و نـازایی  با بهره گیری از جدید ترین روش های تشخیصی و درمانی مجهز در زمینه مشکلات مربوط به زنان ومسائل مربوط به  نازایی  می پردازد. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با  شماره  66097670  تماس بگیرید یا به آدرس  اینستــاگـرام  ایشان مراجعه نمایید .

ناباروی به دو دسته تقسیم می شود:

ناباروری اولیه

زمانی که زوجین اقدام به داشتن فرزند می کنند ممکن است حدودا یکسال طول بکشد تا به نتیجه برسند که ناباروی اولیه نام دارد.

ناباروری ثانویه

ممکن است زوجین مدت طولانی رابطه جنسی محافظت نشده داشته باشند اما نتیجه ای از بارداری حاصل نگردد.

معیارهای اصلی که یک متخصص زنان خوب دارد:

  • یک متخصص زنان خوب کسی است که درصد بیشتری از کسانی که به ایشان مراجعه کرده اند از پزشک خود راضی باشند و مشکل دیگری در روند درمان اشتباه برایشان پیش نیامده باشد.
  • یک متخصص با تجربه و متبحر حتما باید از با تمامی بیماری های مربوط به تخصص خود شناخت کامل داشته باشد و با تشخیص به موقع مشکل بیمار، روش های درمان بیماری های داخلی و تناسلی مناسب را در پیش بگیرد. همچنین باید از انواع زایمان های طبیعی،سزارین، زایمان شناخت کاملی داشته باشد.
  • سابقه و مهارت های لازم و مفید در انجام انواع جراحی های زیبایی دستگاه تناسلی را داشته باشد.

با تشکر از گروه سایت دکتر اعطم محمدی متخصص زنان،زایمان و نازایی در تهران

برخی از مقالات و خدمات دکتر اعظم محمدی

درمان ناباروری

زایمان طبیعی 

زگیل تناسلی 

بارداری خارج از رحم

برچسب گذاری توسط , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =